Koszt i czas dostawy jest uzależniony od wskazanego rodzaju dostawy. Wysyłka następuje od 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty. Czas dostawy zależy od wybranego dostawcy.

Dokonując zakupu w naszym sklepie można wybrać jedna z następujących opcji:

 1. Dostawa do paczkomatu Inpost
  1-2 dni robocze – płatność online (przelewy24) –  13 PLN
 2. Dostawa standardowa kurierem 
  1-2 dni robocze- płatność online (przelewy24) – 15 PLN, za pobraniem – 20 PLN
 3. Odbiór osobisty w naszym salonie: ul. Szosa Nakielska 16a, 86-065 Łochowo
  1-2 dni robocze, w godzinach otwarcia sklepu – za darmo

Sposoby płatności

 1. Płatność u kuriera (pobranie) – dostawa pobraniowa jest możliwa tylko dla zamówień na adres prywatny. Jest możliwość płatności kartą u kuriera.

  Ważne!
   W związku z obecną sytuacją, nowymi zaleceniami od Światowej Organizacji Zdrowia oraz oficjalnych instytucji rządowych podczas płatności przy odbiorze możliwa jest jedynie płatność za pomocą karty płatniczej. 
 2.  Przelew online  – płatność internetowa dokonywana za pośrednictwem Przelewy24. W tym celu należy zaznaczyć przelewy24 jako metodę płatności podczas składania zamówienia. 
 3. BLIK – aby zapłacić BLIKIEM należy wybrać przelewy24 jako metodę płatności, po przekierowaniu na następną stronę wybrać opcję BLIK. Wpisz kod i postępuj zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. 
 4. Przelew tradycyjny – możesz skorzystać z tej metody płatności dokonując wpłaty przelewem tradycyjnym w banku lub na poczcie. Dane do przelewu dostępne są każdorazowo w momencie wyboru tej metody płatności oraz przesyłane na adres email podany podczas składania zamówienia. Czas na opłacenie zakupów przez klienta wynosi 48h.